Odmieniony obraz kolarstwa górskiego

Kolarstwo górskie jest sportem dla prawdziwych pasjonatów. Pozwala ona na jazdę w ternie, nawet po największym błocie, kamieniach i na najtrudniejszych trasach. 
Kolarze górscy, którzy pasjonują się tym sportem, zarówno w wymiarze zawodowym, jak i amatorskim doskonale zdają sobie sprawę z tego, że podstawą będzie sprzęt doskonałej jakości. bazą jest rower górski, który może być wzbogacony np. o sztyce regulowane.
Sztyce regulowane można znaleźć w ofercie firmy Kind Shock. Producent oferuje najwyższą jakość wykonania, nowatorskie rozwiązania a przy tym zawsze przystępną cenę. Dzięki regulowanym sztycom rowerowym będzie można sprawić, że jazda w każdym terenie będzie jeszcze bardziej wydajna i będzie dostarczała więcej przyjemności. 
Kind Shock oferuje rewolucyjne sztyce, dzięki którym możliwa jest zmiana wysokości siodełka bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi. Wszelkie luzy, które często można spotkać w podobnych produktach będą całkowicie wyeliminowane dzięki opatentowanemu systemowi uszczelek. Dzięki regulowanej sztycy wysokość siodełka można ustawić za pomocą manetki przy kierownicy roweru. W najbardziej zaawansowanych technologicznie modelach sztyc zastosowane zostały blokady hydrauliczne i sprężyny powietrzne, dzięki którym udało się wyeliminować problem przemieszczających się przewodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!