Rama Dartmoor Hornet to produkt najwyższej jakości, który zniesie nawet najbardziej ekstremalne warunki eksploatacji. Jest to model cieszący się ogromną popularnością wśród profesjonalistów. Będzie on doskonały do rowerów enduro, downhill, czy też all-mountain. Proponowana rama wyróżnia się wysoką sztywnością. Jest on dedykowana tym, którzy nie oszczędzają swojego sprzętu. Dartmoor Hornet przez lata przeszła prawdziwą ewolucję, dzięki czemu obecnie będzie ona odpowiednia do najcięższych zastosowań. Doskonałe parametry idą w parze z atrakcyjnym wyglądem wizualnym. Produkt został wykonany z dbałością o najmniejszy detal. Będzie to prawdziwy strzał w dziesiątką dla tych, którzy poszukują solidnej, a jednocześnie uniwersalnej ramy, która cechuje się wysoką stabilnością i sztywnością. Jakość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy chcą zainwestować gotówkę raz, a dobrze.

Dartmoor Hornet to rama kompatybilna z kołami 26″ oraz 27,5″. Warto podkreślić, że nie jest to model współpracujący z przednimi przerzutkami, co dla niektórych osób może być utrudnieniem. Maksymalny rozmiar tylnej tarczy hamulcowej to 203 mm.
Rama Dartmoor Hornet w połączeniu z dużymi kołami 27,5” zagwarantuje ponadprzeciętną zwrotność przy relatywnie niskich prędkościach. W przypadku szybkiej jazdy użytkownik może liczyć na wyższy poziom kontroli nad jednośladem. Jazda stanie się więc o wiele przyjemniejsza, a zarazem bezpieczniejsza. 
Warto wspomnieć, że rama Dartmoor Hornet dostępna jest w trzech różnych rozmiarach, czyli Small, Medium, Large. Dzięki temu każdy może wybrać model odpowiedni do swoich potrzeb oraz oczekiwań. 
Producent rekomenduje stosowanie amortyzatora od 140 do 170 mm. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować większy rozmiar, gdyż priorytetem jest osiągnięcie najwyższego poziomu komfortu. Istnieje możliwość wykorzystania amortyzatorów o niższej masie oraz wyższej sztywności. Opisywana rama została również wyposażona w mocowanie na napinacz.

Więcej na: https://biketopia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!